Statybinių atliekų išvežimas Šiauliai

Paslaugos
01.

Statybinių atliekų išvežimas

Atliekant remonto ar griovimo darbus atlieka didelis kiekis statybinių atliekų. Todėl statybinių atliekų išvežimas Šiauliai paslauga tampa itin aktuali norint greitai atsikratyti nepageidaujamomis atliekomis. Mūsų komanda pasiruošusi jas utilizuoti. Esant poreikiui, patys sukrausime jas į maišus, išrūšiuosime ir priduosime į tam skirtas surinkimo aikšteles. 

Vežame šių tipų šiukšles:

  • Sodo atliekas: šakas, medieną ir kt.;
  • Stiklą, langus;
  • Statybines atliekas, gruzą, asbestinę stogo dangą;
  • Plastiką, pakuotes, dideles talpos taras;
  • Mišrias atliekas.
statybinių atlieku isvezimas siauliai
02.

Kodėl mes?

Šiukšlių išvežimas varginantis ir sudėtingas darbas neturint transporto bei žinių. Mūsų komanda pasirūpins tinkamu šiukšlių rūšiavimu prieš priduodant jas. Taip pat pasiūlys krovimo, bei pervežimo paslaugą, todėl Jums rūpintis nebereikės. Skirtingos atliekos priduodamos į skirtingas surinkimo aikšteles, todėl mūsų patirtis užtikrina, kad atliekas priduosime tuo metu į pigiausias surinkimo aikšteles taip padėdami taupyti jūsų pinigus..

siuksliu isvezimas siauliai
03.

Šiukšlių Išvežimo kaina

Išvežame šiukšles ir nereikalingus daiktus konkurencingomis kainomis Šiauliuose. Išvežimo kaina priklauso nuo šiukšlių rūšies bei svorio. Visuomet telefonu galime įvardinti apytikslę išvežimo kainą. Atvykus į vietą ir įvertinus atliekų rūšį bei kiekį pasakysime tikslią utilizavimo kainą. 

isvezimo kaina ir nauda
Teikiame šias paslaugas

Paslaugos