Perkraustymo paslaugos Šiauliai

01.

Visos perkraustymo paslaugos

Atliekame pilnas perkraustymo paslaugas Šiauliuose ir Šiaulių Rajone. Galime atlikti nuo smulkių perkraustymų iki sudėtingų kelių objektų ar įmonių perkraustymo. 

Atsakingi darbuotojai padės išrinkti baldus, supakuoti į saugias transportavimui pakuotes, pakrauti bei iškrauti. Esant poreikiui perkraustymus atliekame ir nakties metu. 

perkraustymo paslaugos šiauliai

Perkraustymo paslaugos kaina – paslaugų kainą priklauso nuo darbo apimtiems, bei objektų pasiekiamumo, tai yra aukšto iš kurio reikia nešti, bei vietos į kurią reikia pervežti daiktus. Tikslenę kainą  galime pasakyti telefonu: +370(641) 82066.

Kaip pasiruošti perkraustymui? Sklandžiam perkraustymui asmeninius daiktus reikėtų sudėti į maišus arba kartonines dėžes bei apvynioti lipnia juosta. Jei turite galimybę atjunkite visus prietaisus, bei išrinkite baldus. Jei tokios galimybės neturite mūsų komanda pasirūpins viskuo. Perkraustymo paslaugos Šiauliai – atliksime saugiai, o svarbiausia už priimtiną kainą. Esame lankstūs todėl prisitaikysime prie Jūsų poreikio. 

Perkraustymo paslaugas Šiauliai – visus rūpesčius palikite Mums. Darbus atliksime greitai, o Jūs galėsite džiaugtis nauju būstu. Po perkraustymo galėsime išvežti nereikalingas šiukšles ar kitus daiktus kurie bus nebereikalingi. 

Teikiame šias paslaugas

Paslaugos